De levering is snel en gratis vanaf €50,-
Leuke extra's bij besteding vanaf €85,-
Meer dan 4500 tevreden klanten

€65,00
PCA Acne Gel is een slimme, effectieve oplossing voor iedereen die te maken heeft met puistjes, verstopte poriën of een onzuivere huid. Met salicylzuur, gluconolactone en azelaïnezuur werkt het diep in de porie, remt het ontstekingen en herstelt het de huid op een milde manier. De geltextuur voelt fris aan, verstopt de poriën niet en maakt de huid bij dagelijks gebruik merkbaar rustiger en egaler. Onmisbaar in elke acne-aanpak – of je nu af en toe last hebt van een puistje, of structureel onzuiverheden wilt verminderen.
Inhoud
29,5ml
20 op voorraad
Puistjes, onzuiverheden en verstopte poriën kunnen op elke leeftijd voorkomen en vragen om een gerichte en doeltreffende aanpak. PCA Acne Gel is een krachtige en zuiverende gel die speciaal is ontwikkeld om actieve acne te bestrijden én toekomstige uitbraken te voorkomen. De formule combineert exfoliërende zuren met kalmerende ingrediënten, waardoor het effectief is zonder de huid uit te drogen of te irriteren. Perfect voor wie last heeft van milde tot matige acne, een onzuivere huid of mee-eters.
De hoofdrol in deze gel is weggelegd voor salicylzuur (BHA) – een betahydroxyzuur dat diep in de poriën dringt en talg, dode huidcellen en vuil oplost. Deze exfoliërende werking helpt verstopte poriën te voorkomen en bestaande ontstekingen sneller te laten verdwijnen. Salicylzuur staat ook bekend om zijn antibacteriële en ontstekingsremmende eigenschappen, waardoor het roodheid en zwelling vermindert en nieuwe uitbraken tegengaat.
Anders dan veel traditionele acneproducten bevat PCA Acne Gel ook ingrediënten die de huid kalmeren en beschermen. Gluconolactone (PHA) is een mild exfoliërend zuur met hydraterende én antioxidatieve werking. Het verzacht de huid terwijl het zachtjes de bovenste huidlaag vernieuwt. Daarnaast helpt azelaïnezuur bij het verminderen van roodheid, egaliseert het de teint en remt het de groei van acne-veroorzakende bacteriën.
PCA Acne Gel is niet-comedogeen – wat betekent dat het de poriën niet verstopt. De lichte, snel absorberende geltextuur laat geen vettig laagje achter en is zeer geschikt voor de gecombineerde tot vette huid. Dankzij de uitgebalanceerde formule kun je het dagelijks gebruiken zonder de huid te overbelasten. Ideaal als spot treatment of als dunne laag op acnegevoelige zones zoals T-zone, kin of kaaklijn.
Regelmatig gebruik van PCA Acne Gel helpt niet alleen bij het bestrijden van actieve acne, maar ook bij het voorkomen van post-acne littekens en verkleuringen. Door de huid mild te exfoliëren en ontstekingen onder controle te houden, wordt de huidtextuur gladder, egaler en rustiger. Ook grove poriën worden minder zichtbaar bij langdurig gebruik.
Deze gel laat zich uitstekend combineren met andere producten uit de PCA Skin-lijn. Denk aan een reiniger met salicylzuur, een lichte moisturizer en een goede zonnebescherming. Zo bouw je een complete, effectieve routine op die onzuiverheden aanpakt zonder de huid te strippen. De formule is vrij van alcohol, parfum en andere irriterende stoffen.
Breng 1–2 keer per dag een dunne laag aan op de gereinigde huid.
Kan als spot treatment of op grotere acnegevoelige zones worden gebruikt.
Begin bij een gevoelige huid met 1 keer per dag of om de dag.
Gebruik overdag altijd een breedspectrum SPF om de huid te beschermen tegen UV-schade.
Niet combineren met te agressieve exfolianten of retinoïden zonder advies.
| Huidbehoefte | |
|---|---|
| inhoud | |
| Merk |