De levering is snel en gratis vanaf €50,-
Leuke extra's bij besteding vanaf €85,-
Meer dan 4500 tevreden klanten

Oorspronkelijke prijs was: €346,50.€270,00Huidige prijs is: €270,00.
In een limited edition hebben wij samengestelde boxen beschikbaar met Forlle’d producten waarop een grote korting zit.
15 op voorraad
€ 92,50
Deze diep hydraterende lotion is een geweldige bron van hydratatie, zelfs voor de droogste huid. Regelmatig gebruik van deze lotion vermindert ontstekingen, versterkt het immuunsysteem van de huid en het weerstandsvermogen van de huid tegen infecties. Deze lotion werkt op alle huidlagen, zorgt voor een onmiddellijke diepe hydratatie en verhoogt de doorlaatbaarheid van de huid aanzienlijk.
€99,00
Forlle’d Hyalogy Eye Moistlift is een hoogwaardige oogcrème die de delicate huid rondom de ogen intensief hydrateert, verstevigt en verfrist. De combinatie van laagmoleculair hyaluronzuur en liftende ingrediënten helpt fijne lijntjes en tekenen van vermoeidheid zichtbaar te verminderen.
Deze onmisbare verzorgende crème is bijzonder geschikt voor de droge, gevoelige huid. Het hydrateert, voedt en verzacht de huid in enkele seconden, biedt onmiddellijke verlichting van onaangename gevoelens van droogheid en is ideaal voor gebruik tijdens koud en winderig weer. Het regelmatig gebruik ervan helpt de gevoeligheid van de huid te verlagen en verhoogt de toniciteit, veerkracht en elasticiteit.
| Huidbehoefte | |
|---|---|
| Merk | 
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.