Pseudobotuline dipetide, VTA liposome complex (microcollageen, vitamine C, rutin), avocado-olie, allantoine
Pseudo botuline peptide: Anti-rimpel stof, alternatief voor botox. Verbetert de circulatie van de lymfe, zodat donkere kringen en wallen worden voorkomen.
VTA liposome complex (microcollagen, vitamin C, Rutine): Stimuleert de productie van collageen, hydrateert, neutraliseert vrije radicalen en beschermt de bloedvaten.
Persea Gratissima-olie (avocado-olie):Avocado-olie is rijk aan triglyceriden van oliezuur, vitamine A en E. Het verhoogt de hydratatie en de elasticiteit van de huid. Het vermindert irritatie veroorzaakt door UVB-straling tot wel 47 procent.
Allantoine: Sterke moisturizer om een droge, ruwe en schilferige huid mee te behandelen. Voortkomt een jeukende en geïrriteerde huid, zoals bij luieruitslag en brandwonden die zijn ontstaan door bestralingstherapie.
Tocopheryl Acetate (vitamin E): Een sterke antioxidant, die vrije zuurstofradicalen opvangt die door blootstelling aan UV-licht of vervuiling worden veroorzaakt. Hierdoor voorkomt Vitamine E effectief huidveroudering en verdere schade en hydrateert het intensief de huid. Ontspant de gelaatsspieren.